אירוח כפרי בקיבוץ בצפון

הקיבוצים הם קבוצת ישובים בישראל. הם הוקמו בסוף המאה ה-19 על ידי המהגרים היהודים ממזרח אירופה.

הקיבוצים היו סמל לאורח חיים קהילתי והם היוו השראה לאנשים רבים שרצו ליצור קהילות משלהם. אל לנו לשכוח שהיישובים הללו הוקמו על ידי מהגרים יהודים ללא כל תמיכה כספית, ולכן הם היו תלויים זה בזה לצורך הישרדותם.

כיום חלק מהקיבוצים עדיין נשארו מאוחדים וגם ישנן קיבוצים שעברו הפרטה.

כאשר אנו חושבים על קיבוץ אנו חושבים על חופש, על לשבור שגרה, לצאת קצת מהשגרה בין אם זה לחופשה רומנטית או חופשה משפחתית. כיום תוכלו למצוא לא מעט חדרי אירוח כפריים בקיבוצים בצפון הארץ.

איך בוחרים חדר אירוח כפרי בקיבוץ הצפון?

אם אתם יוצאים בקרוב בחופשה, אתם וודאי עסוקים כעת בלתכנן אותה. אנו שמחים לחלוק אתכם מספר טיפים לבחירת חדר אירוח כפרי בקיבוץ בצפון.

  • בחירת הקיבוץ – יש לא מעט קיבוצים בצפון הארץ (דן, איילת השחר, דפנה, מורן ועוד). שימו לב שאתם בוחרים בקיבוץ שחיי הקהילה שלו מעניינת אתכם ומדברת אליכם. ישנם קיבוצים אקולוגים, אם אתם אנשים שפחות מעניינת אותם סביבה ירוקה וקיימות, אולי מומלץ לבחור בקיבוץ אחר.
  • רמת השירות של המקום – שימו לב שאתם בוחרים חדר אירוח עם רמת שירות גבוהה. קראו המלצות וביקורות ברשת על מקומות לפני שאתם סוגרים את החופשה שלכם.
  • סוגי חדרים – תוכלו לבחור ממגוון חדרים שהמקום מציע: חדרי אירוח זוגיים, משפחתיים, חדרי אירוח לקבוצות או סויטות שמציעות מגוון שירותים אקסלוסיבים.
  • מתקני המקום – שימו לב למתקנים שמציע המלון: האם הוא מציע חדר אוכל, בריכה, לובי, מתקני משחקים לילדים ועוד.
  • המלצות – אל תשכחו לקרוא המלצות ברשת מגולשים ותיירים שהיו שם. מדובר בדרך כלל בהמלצות אמינות. בדקו המלצות על בית הארחה איילת השחר.
  • ועוד

 

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו עם חברים!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סוויטות יוקרתיות בצפון

מאמר זה דן כיצד הסוויטות הללו הפכו פופולריות כל כך בקרב הישראלים שמחפשים סוויטות באזור הצפון סוויטה בצפון היא מקום בו תוכלו להירגע וליהנות מהשהייה,

קרא עוד »