טיול באירופה עם דרכון פורטוגלי: לאילו הטבות אתם זכאים?

דרכון פורטוגלי

במשך שנים היינו רגילים לטייל במדינות אירופה עם דרכון ישראלי. לצערנו, לדרכון שלנו יש לא מעט מינוסים ומגבלות שונות. היום אנחנו יכולים להוציא דרכון פורטוגלי וליהנות מהיתרונות השונים שטמונים בו, ועל כן, זה עשוי להיות אידיאלי עבור רבים. במאמר זה נסביר מה הם היתרונות של הדרכון הפורטוגלי כשאנחנו מטיילים במדינות אירופה.

מעבר פשוט וקל

ראשית נציין כי הוצאת דרכון פורטוגלי דרך אתר portugal passport מתאפשרת לכל מי שזכאי, וזאת בליווי של עורך דין מקצועי בתחום. הדרכון מספק לנו אפשרות לעבור בין מדינות האיחוד האירופי בצורה פשוטה ומהירה. לא משנה אם אנחנו עושים את זה באוויר, ים או יבשה, הדרכון מאפשר לנו דרך גישה הרבה יותר מהירה ופשוטה, וזה פתרון מעולה למי שמבקשים לטייל במספר רב של מדינות, או לצאת לטיול בקונספט "יורוטריפ".

עבודה בזמן הטיול

אם תרצו לעבוד במדינה מסוימת בזמן הטיול, תוכלו לעשות זאת בצורה חוקית, רק אם יש לכם דרכון אירופאי. אחרת אתם עלולים להיחשב מהגרים לא חוקיים ולהיות מגורשים מהמדינה. אם תבחרו לצאת לטיול ארוך, למשל אחרי צבא, תוכלו למצוא עבודה במדינות שונות ולממן בעזרתה את המשך הטיול.

לימודים ביבשת

אחד היתרונות הבולטים של הדרכון האירופאי הוא האפשרות להירשם למוסדות לימוד אקדמאיים באירופה. כך שאם תבקשו לשלב לימודים במהלך הטיול (או להיפך) – דעו שזה אפשרי באמצעות הדרכון הפורטוגלי.

הטבות של מחירים והנחות

מדינות רבות מציעות הטבות במחירים, הנחות, מבצעים, כניסות חינם לאתרים ועוד, למי שמחזיק דרכון מקומי ובפרט דרכון אירופאי. תוכלו להשתמש בדרכון שברשותכם על מנת ליהנות מכל אותן הנחות והטבות שונות. שימו לב: מוטב לברר מבעוד מועד אילו הטבות מגיעות לכם, וכיצד תוכלו לקבל אותן.

נסיעות בתנאים טובים יותר

הרבה מדינות מספקות מחירים מוזלים בתחבורה ציבורית עבור תושבי המקום או עבור תושבי האיחוד בכלל. אם יש לכם דרכון אירופאי, יהיה הרבה יותר קל לקבל את אותן הנחות וליהנות ממחירים מוזלים ברכבות או באוטובוסים.

שנסכם?

הדרכון האירופאי עשוי לסייע לכם לא מעט במהלך טיול באירופה, ועל כן – אם אתם זכאים, מוטב לברר על התהליך ולעשות זאת באופן מושכל ובליווי עורך דין. בהצלחה.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו עם חברים!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חורשת טל

דברים שכדאי לראות בחורשת טל

חורשת טל היא פנינת חמד בצפון ואחד המקומות היפים ביותר בישראל. רבים מהנופשים שנוסעים לחופשות בצפון לא מפספסים מיקום זה ונהנים לבקר בו. החורשה ממוקמת

קרא עוד »
ויזה להודו

מדוע חשוב להוציא ויזה להודו?

אחד היעדים הפופולאריים ביותר בקרב ישראלים, צעירים ומבוגרים היא הודו. רבים נוסעים אליה לתקופות ממושכות, בין אם זה אחרי צבא ובין אם זה במסגרת טיולי

קרא עוד »