למה להשתעבד לדירה בארץ

למה להשתעבד לדירה בארץ

בשנים האחרונות היינו עדים לעלייה מאוד משמעותית במחירי הנדל"ן. העלייה יצרה רווחים באחוזים גבוהים מאוד למי שרכש דירה טרם עליית המחירים וזו הפתיעה רבים משום שהייתה לא צפויה. המצב כיום הינו שנדרשות משכורות רבות לצורך רכישת דירה בישראל כאשר במידה וזוג צעיר בעל הכנסה ממוצעת מעוניין לרכוש דירה, הוא בעצם צריך להחליט שהוא עומד בפני תשלומים חודשיים קבועים אל הבנקים לאורך שנים רבות, לעיתים כמה עשורים.

הצעירים מעדיפים לקבל תשואה

ישראלים רבים מניחים ומסיבות ברורות שמחירי הנדל"ן בישראל לא יראו שוב את אותה העלייה במחירים שראינו בשנים האחרונות. מסיבה זו, ישראלים רבים מעדיפים להמשיך לגור בשכירות בישראל בעוד שהם משקיעים בנכסים או אפיקים אחרים בארץ או בחו"ל. יש לציין שהישראלים לא נוטשים את תחום הנדל"ן אלא פשוט בוחרים להשקיע באפיקי נדל"ן שצפויים לייצר בעבורם תשואה גבוהה יותר, בחו"ל.

השקעה בבריטניה

משקיעי נדל"ן ישראלים רבים מתעניינים או כבר משקיעים בפועל בנדל"ן בבריטניה או  מחפשים נדל"ן להשקעה באנגליה. לעובדה הזו יש סיבות רבות. אחת הסיבות הינה שבריטניה מאפשרת תנאים נוחים מאוד למשקיעים זרים וגם לישראלים. ישראלי שמחזיק בבעלותו דירה בבריטניה יכול לקבל את התשלומים בעבור השכירות הישר אל חשבון הבנק שלו בישראל, בין בריטניה לישראל יש אמנת מס למניעת כפלי מס ויש גם פטורים והטבות נוספות למשקיעים זרים. מעבר לכך, ישנן תכניות פיתוח לצפון אנגליה תוך כדי קיום אפליה מתקנת לעומת לונדון וערך הנכסים בצפון אנגליה צפוי לעלות במידה ניכרת. משקיעים ישראלים אשר רוכשים נכסים באזורים אלו יכולים לקבל תשלום חודשי בעבור השכירות וגם ליהנות מהשבחת האזור שמתבצעת על ידי ממשלת בריטניה וכך למכור את הנכס בהמשך.

אין זמן טוב יותר מעכשיו

על פי מומחי נדל"ן בעקבות המשבר הכלכלי בלונדון נפתח פתח למשקיעים רבים בתחום הנדל"ן גם בזכות העובדה ששערי החליפים בין הליש"ט לשאר המטבעות השתנו ומכיוון שהשוק הבריטי נחשב לכזה שיודע להתאושש מהר ממשברים. יש לציין שהשוק הבריטי הינו כזה שנחשב למסורתי מאוד ולכן ניתן להכיר את התנהגותו של השוק המקומי. מסיבה זו מומלץ להתייעץ עם חברות נדל"ן אשר מתמחות באזור זה ובכל הנוגע אל השקעות בנדל"ן בחוץ לארץ.

 

 

Uncategorized כללי נופש בארץ נופש בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יאכטות יוקרה באילת
מתכננים להגיע לאילת לחופשה מפנקת ומיוחדת? במקום ללכת ולעשות את כל האטרקציות הרגילות שהעיר אילת מציעה...
קרא עוד »
יול 10, 2022
סקיפר – מה אנחנו צריכים לדעת בנושא
בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות שינוי ניכר בגישה של הרבה מאוד ישראלים ביחס לתחביבים ופעילויות...
קרא עוד »
ינו 24, 2022
פגיעה באדם בעקבות תאונה – כל מה שצריך לדעת
לעולם לא תשמעו שנהג פגע בכוונה תחילה בהולך רגל או שביצע תאונה בכוונה, אך אף נהג אינו חסין מפני תאונות...
קרא עוד »
אוג 15, 2021