אילו סוגי יהלומים אני אוהבת

יהלומים

מי שאיננו מכיר את עולם התכשיטים בכלל והיהלומים בפרט, לא תמיד מודע לכך שיש הבדלים בין סוגי התכשיטים השונים, לא רק בעיצוב ובאופן בו התכשיטים בנויים, אלא גם בסגנון או יותר נכון לומר, מבחינת כמות וסוג היהלומים שנמצאים בתוך התכשיט. במילים אחרות, מי שאיננו מכיר את עולם זה, איננו יודע שבעצם אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של יהלומים.

על פניו זה נשמע מוזר, אך אכן קיימים הבדלים שבאים לידי ביטוי הן באיכות, הן בגודל, בצבע וכן במאפיינים אחרים. אומנם כל יהלום יכול להיות נוצץ ומרשים אך לא כל היהלומים דומים, ואינם עשויים כולם ממקשה אחת דומה.

אנחנו יכולים למצוא, בין היתר, יהלומים רגילים אל מול יהלומים מלאכותיים, סינתטיים, כאלה שניתן לייצר במעבדה. אך לשם כך יש צורך להשתמש בכלים מיוחדים וכן יש צורך לדעת כיצד לבצע את העבודה. מעבר לכך, אנחנו יכולים למצוא עוד הבדלים בין יהלומים שונים, לפחות בכל הקשור לצורה שלהם.

למשל, אנחנו יכולים למצוא יהלומים בדמות אגס, לב, כרית, משולש, וכן כאלה שנבדלים בחומרים או בצבע שלהם. למשל, אנחנו יכולים למצוא יהלומים שחורים, יהלומים פרינסס, רדיאנט, מרקיז ועוד. כל היהלומים הנ"ל יכולים להיות חלק מטבעות, שרשרות, צמידים ועוד שורה ארוכה של תכשיטים שונים לנשים, והיום אנחנו יכולים למצוא גם לא מעט גברים שעונדים תכשיטים עם יהלומים מסוגים שונים.

צריך לומר, לא בכל מקום אנחנו נמצא את כל היהלומים ולא נמצא תכשיטים עם כל היהלומים, מן הסתם. בחלק גדול מהמקומות אנחנו נמצא אך ורק יהלומים פשוטים, בעוד שבאחרים סביר להניח שאנחנו נמצא יהלומים הרבה יותר מורכבים, הרבה יותר איכותיים ויוקרתיים כמו באתר http://www.mjm.co.il/.

צריך לומר גם, שיש לא מעט תכשיטים, כולל טבעות, בהם ניתן להרכיב יהלום מסוים אחרי שרוכשים את התכשיט, כלומר לא חייבים בהכרח לרכוש תכשיט עם יהלום בתוכו אלא אפשר לחכות עם זה, עד אשר אנחנו נחליט איזה יהלום וכיצד אנחנו רוצים להתקין אותו. במידה וזה לא יתאים לנו, תמיד נוכל לוותר או לשנות, תמיד נוכל להישאר עם תכשיט בלי יהלום.

Uncategorized כללי נופש בארץ נופש בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סים לשיחות בחו"ל של world 8
התקופה שלאחר הקורונה מסתמנת כתקופה שבה רבים חוזרים לטוס ולטייל בעולם. השילוב הזה של סוף קורונה יחד עם...
קרא עוד »
אוק 20, 2022
למי מתאימים סיורים בארץ ישראל
סיורים בארץ ישראל חולשים בדרך כלל על מגוון אתרים היסטוריים, ביניהם: מצדה, ים המלח, הכותל המערבי, חומות...
קרא עוד »
ינו 13, 2019
נגנים לאירועים
נגנים לאירועים הפכו להיות אחת מהאטרקציות המבוקשות ביותר בכל אירוע, בין אם מדובר על אירועי חתונה, בר/ת...
קרא עוד »
מאי 03, 2021