דרכים לקבלת אזרחות אמריקאית

אזרחות אמריקאית

כדי לגור באופן קבוע או למשך תקופת מה בארצות הברית חייבים להיות בעלי אזרחות אמריקאית. זו אזרחות שלא כל אחד יכול לקבל אותה, וצריך לעמוד בקריטריונים מסוימים כדי להיות זכאים. יש מספר אופנים בהן ניתן לקבל אזרחות אמריקאית. וכל מי שמעוניין לקבל אזרחות כזו יצטרך לבדוק האם יש לו את אחת האפשרויות שמצדיקות את קבלת האזרחות.

מי יכול לקבל אזרחות בארצות הברית?

  • אדם שנולד בשטחה של ארצות הברית זכאי כמובן לקבל אזרחות, והוא מקבל אותה באופן אוטומטי. כמו כן מי שנולד בטריטוריות ששייכות לארצות הברית, כמו איי הבתולה או פורטו ריקו יהיה אף הוא בעל אזרחות אמריקאית.
  • אדם שנולד מחוץ לגבולות ארצות הברית, אך לאחד ההורים או לשניהם גם יחד יש אזרחות אמריקאית. במקרה כזה האזרחות אינה ניתנת באופן אוטומטי, אלא יש לבצע פרוצדורה מסוימת כדי להעניק לילדים את האזרחות.
  • אפשרות שלישית היא אזרחות יזומה. וזאת לאחר חמש שנים מזכייה בגרין כארד על ידי חוק הסבא. וכן בדרכים נוספות.

הזכויות שיש לאזרח ארצות הברית

כל מי שיש לו אזרחות אמריקאית זכאי להטבות מסוימות וכן לזכויות המוגדרות בחוק האמריקאי. וזאת לצד האפשרות לגור בארצות הברית כמובן. אם כי יש תושבים בארץ ובמדינות נוספות ברחבי העולם שיש להם אזרחות אמריקאית והם זכאים לזכויות מסוימות, למרות שבפועל הם לא מתגוררים בארצות הברית.

להתנהל עם חברה מקצועית

הורים אמריקאים רבים רואים חשיבות רבה בהוצאת אזרחות לילדים שלהם. ואכן יש לאזרחות זו ערך וחשיבות רבה, הן מבחינת הביטחון האישי והן מבחינת הזכויות והאפשרויות שהאזרחות הזו פותחת בפניהם. אך כדי לקבל את האזרחות הזו חשוב מאוד להתנהל עם חברה מקצועית שמכירה היטב את החוקה האמריקאית. חברה כזו יודעת כיצד לנהל את התהליך, אילו מסמכים לדרוש מכם ואילו הכנות עליכם לעשות. כל זאת במטרה להנפיק לכם ויזה לארצות הברית בדרך הקלה והמהירה ביותר, בהתאם לנתונים האישיים שלכם את האזרחות אותה אתם רוצים להוציא. כדאי לקבל המלצות מלקוחות ולשמוע על היעילות של החברה וכן על השירות שלה לכל אורך הדרך.

 

Uncategorized כללי נופש בארץ נופש בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
באיזה ישוב כדאי להקים צימרים לחרדים?
צימרים לחרדים, הוא אחד מענפי תיירות הפנים הפורחים בעשור האחרון, הגידול הצפוי בחברה החרדית עשוי אף הוא...
קרא עוד »
יול 12, 2021
איך לתקן הליכון שלב אחר שלב?
הליכון בבית יכול להיות ברכה, אם אתם משתמשים בו כמובן, אחרת הוא סתם תופס מקום. למרות שההליכונים בבית...
קרא עוד »
מאי 26, 2021
נגנים לאירועים
נגנים לאירועים הפכו להיות אחת מהאטרקציות המבוקשות ביותר בכל אירוע, בין אם מדובר על אירועי חתונה, בר/ת...
קרא עוד »
מאי 03, 2021