איך להשיג ויזה להודו?

הודו היא אחת המדינות הפופולריות ביותר עבור מטיילים. יש הרבה דברים שהופכים את הודו ליעד נהדר לתיירים. יש להם תרבות יפה, היסטוריה עשירה ואוכל מדהים. ישנן שלוש דרכים לקבל ויזה להודו:

1) הגשת בקשה מקוונת דרך אתר משרד הפנים;

2) הגש בקשה דרך שגרירות הודית או קונסוליה;

התהליך יכול להיות די מסובך וגוזל זמן, לכן עדיף להתייעץ עם סוכן הנסיעות או עורך דין ההגירה לפני הגשת הבקשה. . מבקרים בינלאומיים שרוצים להיכנס להודו מבלי להגיש בקשה לויזה מהשגרירות או הקונסוליה ההודית חייבים לקבל 'וויזת תיירים בעת ההגעה' (TVOA) בשדה התעופה. אשרה זו ניתנת לכל הנוסעים הבינלאומיים הנכנסים להודו וניתן לקבלה על ידי הצגת הדרכון בנמל הכניסה (שדה התעופה). ה-TVOA לא מעניקה אותן זכויות כמו קבלת ויזה משגרירות או קונסוליה הודית ואינה מסמך תקף לכניסה להודו. הודו הייתה בתהליך של בניית כוח אבטחת גבולות משלה, כוח הביטחון התעשייתי המרכזי (CISF), שתהיה לו סמכות שיפוט על הגבול ההודי עם פקיסטן, בנגלדש ומיאנמר, אך הוא עדיין לא פעיל במלואו. 

הקדימו להוציא ויזה:

קבלת ויזה להודו יכולה להיות קשה וגוזלת זמן. יש מסמכים מסוימים שאתה צריך להגיש והתהליך יכול לקחת בין 3-6 חודשים.

יש מסמכים מסוימים שאתה צריך להגיש והתהליך יכול לקחת בין 3-6 חודשים. אם אתם מתכננים לבקר בהודו, חשוב שתדעו איזה תיעוד נדרש לטיול שלכם.

אם אתם רוצים לבקר בהודו, אז חשוב שתדעו איזה תיעוד נדרש לטיול שלכם. מאמר זה יספק מידע על סוגי הויזות השונים, הדרישות שלהם וכמה זמן הן נמשכות.

לסיכום:

כדי לקבל ויזה להודו, יש שני צעדים עיקריים שכדאי לבצע. השלב הראשון הוא הגשת בקשה לאישור נסיעות אלקטרוני (ETA) והשלב השני הוא הגשת בקשה לויזה הודית.

ה-ETA מספק הוכחה שהגשת בקשה לויזה ההודית שלך והיא תישלח אליך בדוא"ל לאחר שתאושר על ידי פקידי ההגירה. אתה יכול להשתמש ב-ETA זה במקום טופס הבקשה לויזה ההודית שלך בעת הגשת בקשה בשדה התעופה או בקונסוליה.

למידע נוסף היכנסו לאתר של אייד אייר

Uncategorized כללי נופש בארץ נופש בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רומניה ב – 8 ימים
המאמר באדיבות https://yael-luxury-apartments.co.il רומניה נחשבת לאחת המדינות שכל אחד חייב לבקר בה. לא חשוב אם מדובר...
קרא עוד »
ספט 01, 2019
טיול בחג סוכות
חגי תשרי כבר ממש מעבר לפינה, ולפני שיוצאים לחופשת החגים, טוב לדעת שיש לא מעט מקומות נהדרים לטייל בהם...
קרא עוד »
אוג 09, 2019
מקומות לטייל בהם בשבת
יום שבת הוא יום מהנה עבור לא מעט משפחות, ולו כי משפחות חילוניות מנצלות את היום החופשי לטיולים בארץ. יש...
קרא עוד »
פבר 06, 2020