צעצועי מין זוגיים – שווה!

צעצועי מין זוגיים

אחת הבעיות העיקריות איתן מתמודדים זוגות רבים בימנו, הוא הקושי לקיים יחסי מין או לחוות הנאה בעת קיום יחסי מין.

לא מעט מחקרים, מאמרים וספרים נכתבו בנושא, ולא מעט מומחים עוסקים בו. ישנם הסברים רבים מדוע זה קורה, בדרך כלל הטענות הן, שהקריירה מפריעה לכך, גידול הילדים והטיפול במשק הבית שוחק את הרומנטיקה ואת ההנאה, יש מקרים בהם הציפייה היא מאוד גדולה ואי אפשר לעמוד בה, יש גם מקרים בהם שני הצדדים לא בהכרח רוצים אותו דבר, מה שמוביל הרבה פעמים למצבים בהם אחד מבני הזוג פשוט בוגד בצד השני.

ישנן דרכים שונות כיצד להתמודד עם בעיות מסוג זה. אחת הדרכים היא באמצעות שימוש בתוספות שונות שיכולות להגביר את התשוקה, להגביר את ההנאה, להוסיף עניין לזוגיות ובפרט לקשר המיני. צריך לומר, שימוש באותם אמצעים, כולל למשל, שימוש בצעצועי מין זוגיים, אביזרי מין לזוגות זה לא עניין רק לבני זוג אשר מחפשים דרכים כיצד לשפר את התשוקה וההנאה שלהם ממין, אלא זה יכול להתאים גם למקרים אחרים, למשל, כאשר בני זוג דווקא חווים הנאה ביחסי מין משותפים, אך רוצים להוסיף עניין, רוצים להוסיף פלפל לתוך הקשר הזוגי בכלל ואל תוך יחסי המין שלהם בפרט.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של צעצועי מין זוגיים אשר נמכרים, גם ברשת וגם בחנויות פיזיות שמוכרות מוצרי מין ואביזרים לחיזוק הרומנטיקה.

בין היתר, אפשר למצוא איבזרים שונים שקשורים ליחסי שליטה למשל (ראו סטרפאון באתר Supertoys) אפשר למצוא אביזרים שקשורים ליצירת תחושת סיפוק הדדית במקביל, כאשר מצד אחד האביזר מתאים לאישה ומצד שני לגבר, אפשר למצוא כמובן גם ג'ילים ומשחות שונות להגברת התשוקה ועוד.

בכל מקרה, כשמחפשים אביזרים וצעצועים שונים, צריך לבדוק היטב מה בדיוק הם עושים, כיצד משתמשים בהם וחשוב לא פחות, שהם אכן מתאימים למה שבני הזוג מחפשים, לא רק במובן הטכני המעשי, אלא גם במובנים אחרים, במובן הרעיוני. לכן חשוב לדעת מה כל צד מחפש ובמה באמת רוצים להשתמש, על מנת לקבל וליהנות מהחוויה הכי טובה שיש.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו עם חברים!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אזרחות ספרדית

כמה עולה להוציא אזרחות אירופאית לבד

יותר ויותר ישראלים בוחרים בשנים האחרונות להוציא אזרחות אירופאית. מדובר באזרחים ישראלים שמחזיקים אזרחות ישראלית, דרכון ישראלי, חלקם הגדול נולדו בישראל וחיו כאן כל החיים

קרא עוד »
איך להתלבש לחופשה קייצית

איך להתלבש לחופשה קייצית?

יציאה אל חופשה קייצית היא בהחלט מאורע מרגש, ולו בשל הצורך לטוס ליעדים שונים בעולם, וליהנות מחופשה רגועה: בלי עבודה, בלי משימות ובלי שעון מעורר.

קרא עוד »