כך תטיילו ברחבי אירופה בלי בעיות גלישה

כך תטיילו ברחבי אירופה בלי בעיות גלישה

תכננתם טיול בקיץ לאירופה? מעולה.. כל שנותר לכם הוא לצאת להנות ולחזור בשלום. אם אתם כבר שם, וודאי תרצו לעשות את הטיול שלכם בצורה הרבה יותר נוחה וידידותית. מבחינה תקשורתית, כדי שתקראו דבר או שנים על גלישה באירופה עם סים אירופאי.

כך תטיילו ברחבי אירופה בלי בעיות גלישה |

כשאתם בארץ, אתם וודאי מדברים וגולשים ברשתות הישראליות כגון: פרטנר, גולן טלקום, הוט מובייל, סלקום, 012 מובייל, וכו'. כשאתם בחו"ל, לרשתות הישראליות אין אנטנות בחו"ל, חברות בארץ עושות הסכמים עם רשתות סלולר בחו"ל, כך שתתחברו אליהן שם ותוכלו להתקשר.

מכיוון שחברת הסלולר הישראלית שלכם, משלמת לחברה הזרה כדי שתחבר אתכם איתה, היא גובה מכם סכום לא קטן על שירות זה, וכך, אתם נותרים על שיחות וגלישה אינטרנטית מחו"ל כשאתם בנוסף, עם חברת הסלולר שלכם.

איך להישאר מחוברים לסלולר בחו"ל? |

רוני, שטייל בהמון מקומות בעולם, משתף אותנו בחוויית הטיול שלו באירופה – מבחינה סלולרית: "במהלך טיול שעשיתי לאחרונה, ביליתי שבועיים בביקור בפריס ונסעתי סביב בורדו ובעמק הלואר. כדי להישאר מחובר לאייפון שלי, הפעם, החלטתי לנסות אסטרטגיה חדשה ולקנות כרטיס SIM באירופה של חברת World8.

רוני ממשיך: "במקום לרכוש חבילת "מעבר" בסך 20 דולר, קניתי במקום זאת חבילת כרטיסי SIM בפריז ממוביל טלפון צרפתי תמורת 10 אירו. ברגע שהכנסתי אותו לטלפון שלי, פשוט השתמשתי בסמרטפון שלי כמו שהיה בדרך כלל, למרות שכעת חייגתי עם מספר טלפון צרפתי."

למה עדיף לרכוש כרטיס סים בחו"ל? |

כחלק מהסיפור שהבאנו כאן על רוני, על כך שרכש כרטיס סים בחו"ל ונהנה ממנו מעבר למה שחשב שיקבל, הוא דואג לסיים באוזנינו, את סופה של החוויה:

"החוויה הייתה למעשה הרבה יותר פשוטה משדמיינתי, ובסופו של דבר סיפקה לי דרך הרבה יותר חסכונית להשתמש באייפון שלי בזמן טיול מחוץ לישראל."

"ההבדל הגדול ביותר?" – מסיים רוני – "השתמשתי בטלפון בחופשיות באמצעות כרטיס סים לאיטליה לצורך שיחות, דוא"ל ואפילו גלישה באינטרנט ואף פעם לא התקרבתי למצות את התוכנית שלי. כל הדאגה על השימוש בנתונים נעלמה."

Uncategorized כללי נופש בארץ נופש בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צ'קליסט לבת מצווה – מה לא לשכוח?
אירוע בת המצווה מתקרב, ואתם עסוקים וטרודים עד למעלה ראש. האם ביצעתם את כל הפעולות הנחוצות? האם לא...
קרא עוד »
אפר 21, 2019
מנצ'סטר דברים שכולם מכירים ומה שלא
מנצ'סטר היא למעשה אחת הערים הגדולות בבריטניה. היא בעצם מטרופולין עצום שמאכלס בתוכו למעלה מ-3 מיליון...
קרא עוד »
ינו 19, 2020
ויזה להודו – מדוע חשוב להוציא ויזה ומתי נכון לעשות את זה?
אם היינו צריכים לחלק את העולם על פי ויזות ואשרות כניסה לתיירים, אזי שהחלוקה היתה יחסית פשוטה.  ישנן...
קרא עוד »
מאי 11, 2022