מדוע חשוב להוציא ויזה להודו?

ויזה להודו

אחד היעדים הפופולאריים ביותר בקרב ישראלים, צעירים ומבוגרים היא הודו. רבים נוסעים אליה לתקופות ממושכות, בין אם זה אחרי צבא ובין אם זה במסגרת טיולי משפחות או טיולים בסגנונות אחרים. על מנת להיכנס להודו, חייבים להוציא ויזה למדינה.

מדוע צריך להוציא ויזה להודו?

ישנן מדינות שמאפשרות לאנשים להיכנס אליהן באופן חופשי, ללא צורך בוויזה ואישורי כניסה אחרים. יש צורך אך ורק בדרכון בתוקף. הודו לעומת זאת, מחייבת את כל מי שרוצה להיכנס אליה להוציא ויזה. ניתן להוציא ויזה להודו באינטרנט, לפני שמגיעים אל המדינה וכן אם נמצאים בשטחה ותוקף הוויזה עומד להסתיים.

המטרה של הודו היא למנוע מצב שאנשים ייכנסו למדינה ולא ירצו לצאת ממנה. על מנת לייצר מגבלות שימנעו זאת, היא מחייבת את כל מי שנכנס להוציא ויזה, על פי משך התקופה בה רוצים לשהות בהודו. למשל, ניתן להוציא ויזה לשלושים יום וכן ניתן להוציא ויזה לשנה (עם כניסות ללא הגבלה ושהייה של 90 יום רצופים במדינה) וכן ניתן להוציא ויזה לחמש שנים (עם כניסות ללא הגבלה ושהייה של 90 יום ללא הגבלה).

כיצד מוצאים ויזה להודו?

בעבר היה צורך להגיע לשגרירות הודו על מנת להוציא ויזה. החל משנת 2015, ניתן לבצע את התהליך באינטרנט. ישנם אתרים שמאפשרים להגיש בקשה לקבלת ויזה אלקטרונית להודו. התהליך הוא הרבה יותר מהיר ופשוט, שכן הוויזה נשלחת תוך 3-4 ימי עסקים. ויזה זו מתאימה לתיירים שמעוניינים לשהות בהודו עד תשעים יום. חשוב לציין, אם אתם נמצאים בהודו, לא תוכלו להוציא ויזה אלקטרונית אלא תהיו חייבים לבצע את התהליך דרך גורם רשמי שיבצע עבורכם את התהליך. על כן, אם פג התוקף של הוויזה תצטרכו לצאת מהמדינה ולהגיע לשגרירות הודו לחדש אותה. אם אתם מתכוונים לשהות בהודו למעלה מ-90 יום, אז ההמלצה היא לא להוציא ויזה אלקטרונית אלא דווקא ויזה שמונפקת ישירות לדרכון, ואז תידרשו להגיע אל משרדי החברה שמבצעת זאת עבורכם. במקרה כזה, תקבלו את הדרכון עם הויזה תוך שבוע עד עשרה ימי עבודה.

Uncategorized כללי נופש בארץ נופש בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחירי קניות בדובאי
כאחד המקומות היוקרתיים ביורת בעולם, המחירים בדובאי בוודא מהממים את מי שרגיל לכך שבמזרח התיכון יש...
קרא עוד »
מרץ 16, 2021
מבקרים בירושלים – אתם חייבים לעצור בהולי בייגל
מתכוונים לבקר בקרוב בירושלים ורוצים ליהנות מטעמים וניחוחות אותנטיים שמאפיינים את העיר המדהימה הזו?...
קרא עוד »
פבר 28, 2021
אמת הביאר – חובה לבקר
ישנם לא מעט אתרים מיוחדים, שונים ומגוונים, אשר אנחנו חייבים לבקר בהם לפחות פעם אחת בשביל להכיר את...
קרא עוד »
נוב 07, 2022