ללכת על קביים – עד כמה זה קשה?

ללכת על קביים

כולנו אוהבים לראות באירועים את הדמויות המציגות. הבעיה היא שלא פעם קהל השחקנים נטמע בתוך הקהל ודי קשה להבחין בהם.

בדיוק לשם כך נועדו הולכי קביים. האפשרות להגביה את השחקנים על מנת שהם יבלטו ויהיו מעל כולם. זוהי אפשרות יעילה וטובה במיוחד כאשר באופן כזה כל הקהל יכול להבחין באותם השחקנים בקלות רבה בלי שיהיה עליהם להתרומם על קצות האצבעות, בלי שיהיה עליהם לחפש בעיניהם כל הזמן את השחקנים ולתור אחר הנעשה בשטח.

ללכת על קביים זה קשה?

אז לאנשים מן השורה לא ממש נראה כי מדובר במשימה קשה. כל מי שלא התנסה מעולם להלך על קביים והוא רואה באיזו קלות עושים זאת אלו שאכן מהלכים על הקביים סבורים כי לא מדובר במשימה כל כך מורכבת. אז כאן חשוב לדעת כי ההליכה על הקביים אינה הליכה כל כך קלה או פשוטה. מדובר במשימה מורכבת הדורשת שיווי משקל, שימת לב רבה לכל צעד והשגחה מלאה בכל צעד ושעל.

מעבר לכך, אנחנו רואים באירועים השונים אשר בהם אנחנו פוגשים את ההולכים על הקביים כי אלו מפזרים חיוכים לכל עבר והם מנעימים לכולם את האירוע, ראו כאן דוגמא מצוינת. משמע שמעבר לכל המאמצים שהם אמורים להשקיע בהליכה על הקביים, הם גם פנויים לשעשע את הקהל ולהנעים עליהם את האירוע. ברור כי מדובר באנשים מיומנים אשר מכירים היטב את המלאכה והם התאמנו לצורך כך.

מחפשים אנשים שירימו את האווירה באירוע? הזמינו את הולכי על קביים!

כאשר מדובר באירוע כמו פסטיבל רחוב, יריד גדול או כל אירוע המוני אחר אשר בו אתם מעוניינים לשלב שחקנים שיבלטו על פני כל המשתתפים באירוע, ירימו את האווירה ויגביהו את הקהל טפח מעל הקרקע? הכתובת שלכם היא הולכי על קביים. הם אלו אשר יצליחו להרים את האירוע לגובה, יעצימו את האירוע ויפכו אותו לאירוע הרבה יותר מיוחד, מרשים, משמח, מרנין ומרתק.

אם תשימו לב ותבחרו באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, האירוע אכן יצליח וכולם ירגישו על הגובה.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו עם חברים!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

צימר בדרום

צימר במדבר עם בריכה פרטית

עוד ועוד אנשים מגלים את הקסם שקיים בחופשה במדבר. הטבע במלוא עוצמתו נכנס לפעולה. במקביל, החיפוש אחר החופשה החלומית הרבה פעמים מוביל לרצון לשהות בצימר

קרא עוד »
טיול בשבת

מקומות לטייל בהם בשבת

יום שבת הוא יום מהנה עבור לא מעט משפחות, ולו כי משפחות חילוניות מנצלות את היום החופשי לטיולים בארץ. יש היצע רחב של מקומות ושמורות

קרא עוד »