צ'קליסט לבת מצווה – מה לא לשכוח?

צ'קליסט לבת מצווה

אירוע בת המצווה מתקרב, ואתם עסוקים וטרודים עד למעלה ראש. האם ביצעתם את כל הפעולות הנחוצות? האם לא שכחתם דבר מה חשוב שעלול לגרום לכם לעגמת נפש רבה? בואו וקבלו רשימת משימות ברורה ומקיפה שתעזור לכם להיות בטוחים שלא שכחתם משימה חשובה בתוך ים ההכנות. בקרו באתר https://www.myprod.co.il לכל הפרטים החשובים!

כל מה שחשוב לזכור

  • הכלה – כלת האירוע היא המוקד של האירוע ויש לוודא כי זכרתם להכין את כל מה שקשור להופעה שלה. כל פריטי הלבוש, אקססוריז ואביזרים נוספים שעשויים לבוא לידי שימוש במהלך האירוע. כמו כן יש לשים לב האם כבר סגרתם עם מעצבת שיער שהיא זו שתעצב את הילדה לקראת האירוע הגדול.
  • הצילומים – לקראת האירוע וכן במהלכו מומלץ לצלם ולהנציח את הרגעים המיוחדים והמרגשים הללו. במרבית המשפחות מזמינים צלם מקצועי אשר הוא זה שמופקד על העניין. הוא מצלם את הילדה בפוזות שונות וכן מלווה את האירוע כולו על כל חלקיו ומוודא כי כל חלק באירוע וכן האורחים זוכים לתיעוד מלא.
  • האולם – היכן נערך האירוע שלכם? יש אירועים שנערכים באולמות ואחרים נערכים בגנים, במועדונים כמו מועדון בת מצווה במרכז וכן הלאה. אבל מה שלא יהיה, חשוב לבדוק כי המקום יהיה ערוך ומעוצב כיאות לקראת האירוע שלכם. שהאווירה תהיה מתאימה שקונספט האירוע ישתלב עם האווירה והציפיות שלכם.
  • ההפעלה – בשנים האחרונות הפכו התוכניות וההפעלות חלק בלתי נפרד מכל אירוע. יש הורים אשר יכינו בעצמם תכנית, אחרים יזמינו מפעיל חיצוני או ישכרו תכנית מוכנה. חשוב לוודא כי במקום האירוע יש את כל מה שצריך עבור התכנית וכן המפעיל מעודכן ויודע מתי עליו להופיע ומה מצפים ממנו בדיוק.
  • האוכל – ומה בדבר הסעודה שתוגש? הכיבוד שילווה את האירוע? במרבית האירועים חברת הסעדה תספק את המנות לסעודה. כמו כן מתאים לא פעם להגיש כיבוד קל במהלך האירוע או להציב דוכני מזון. האם נתתם דעתכם לכל עניין האוכל? בחרתם תפריט? הקייטרינג עונה על כל מה שקשור לעניין האוכל?
  • המשפחה – בני המשפחה של הכלה הם המארחים ולפיכך חשוב מאוד לדאוג להופעה הולמת. ולא לשכוח אף פריט במראה ובהופעה שלהם.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו עם חברים!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אזרחות ספרדית

כמה עולה להוציא אזרחות אירופאית לבד

יותר ויותר ישראלים בוחרים בשנים האחרונות להוציא אזרחות אירופאית. מדובר באזרחים ישראלים שמחזיקים אזרחות ישראלית, דרכון ישראלי, חלקם הגדול נולדו בישראל וחיו כאן כל החיים

קרא עוד »

צעצועי מין זוגיים – שווה!

אחת הבעיות העיקריות איתן מתמודדים זוגות רבים בימנו, הוא הקושי לקיים יחסי מין או לחוות הנאה בעת קיום יחסי מין. לא מעט מחקרים, מאמרים וספרים

קרא עוד »