השכרת רכב בארצות הברית

השכרת רכב בארצות הברית

אחד מסוגי הסרטים האהובים ביותר הן בקרב אמריקאים והן בקרב ישראלים ואחרים, אלה סרטי המסעות בארצות הברית. זוגות, משפחות, חברים או אפילו אנשים זרים שמחליטים לקחת רכב ולעשות מה שמכונה רואד טריפ, נסיעה מחוף לחוף, ממזרח למערב, לחצות ביחד את היבשת הגדולה והמפוארת.

עבור ישראלים רבים זה חלום שהם היו שמחים להגשים. הרי בישראל, הרעיון של רואד טריפ הוא קצת בעייתי, שכן מהנקודה הכי צפונית, קרי החרמון ועד הנקודה הכי דרומית, קרי אילת, אין צורך ביותר מעשר שעות נסיעה בערך. בארצות הברית, עשר שעות ואנחנו אפילו לא מגיעים אל מרכז היבשת.

על מנת להגשים את החלום הזה, מה שעלינו לעשות זה לשכור רכב. מטיילים רבים שמגיעים לארצות הברית, מעדיפים שלא להשתמש בתחבורה הציבורית, לא ברכבת ולא באוטובוסים, אלא לשכור רכב ולנסוע. זה נכון כשמדובר על נסיעה מקצה לקצה וזה נכון גם כשמדובר בנסיעות קצרות יותר, אפילו נסיעות שנמשכות שעות ספורות. כך הם לא תלויים בתחבורה הציבורית וכך הם גם יכולים ליהנות מחוויה ייחודית, שונה, כמו שתי דמויות בספר או סרט אמריקאי קלאסי.

השכרת רכב בארצות הברית יכולה להתנהל בצורות שונות. אנחנו יכולים לשכור רכב דרך סוכנות ישראלית שיש לה סניפים בארצות הברית, אנחנו יכולים לחפש סוכנויות בינלאומיות שעובדות בישראל ובארצות הברית, כמובן שאנחנו יכולים לעשות את ההזמנה דרך האינטרנט מבלי שנצטרך להשתמש בשירותים של סוכן כזה או אחר, וכן אנחנו יכולים לבצע השכרת רכב דרך בית המלון בו אנחנו לנים. הצוות במקום ישמח לעזור לנו בנושא.

חשוב לומר, לא בכל מקרה משתלם לשכור רכב. אם אנחנו מתכוונים לשהות אך ורק בתוך העיר, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו האם זה נכון עבורנו, מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות לשכור רכב. מצד שני, אם אנחנו מתכוונים לצאת מהעיר, אפילו לכמה ימים, ייתכן וישתלם לנו לשכור רכב, זה יחסוך לנו זמן, יחסוך לנו כסף וכן יספק לנו חוויה ייחודית שאנחנו בוודאי לא נשכח, כל מה שאנחנו צריכים כעת זו מוזיקה טובה שתלווה אותנו במהלך הנסיעה.

Uncategorized כללי נופש בארץ נופש בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה להשתעבד לדירה בארץ
בשנים האחרונות היינו עדים לעלייה מאוד משמעותית במחירי הנדל"ן. העלייה יצרה רווחים באחוזים גבוהים מאוד...
קרא עוד »
אפר 07, 2019
טסים לפוקט? זה המדריך שאתם חייבים להכיר
זה כבר די ידוע שתאילנד הפכה לאחד היעדים המבוקשים ביותר בעולם, מה שלא ידוע זה שהאי פוקט הוא בין האיים...
קרא עוד »
ינו 13, 2020
פגיעה באדם בעקבות תאונה – כל מה שצריך לדעת
לעולם לא תשמעו שנהג פגע בכוונה תחילה בהולך רגל או שביצע תאונה בכוונה, אך אף נהג אינו חסין מפני תאונות...
קרא עוד »
אוג 15, 2021