חיי לילה בדובאי – לא תיארתם לעצמכם..

ביקור בדובאי לא מתקשר אסוציאטיבית דווקא עם חיי לילה סוערים (איסור אלכוהול ומגע אינטימי בכל זאת…), אבל תתפלאו לגלות שדווקא דובאי, מציעה חיי לילה סוערים לפחות כמו בבירות חיי הלילה הידועות ביותר בעולם.

האם מותר לשתות אלכוהול?

בתור עיר מכניסת אורחים במיוחד, דובאי יודעת לפנק גם את האורחים הלא מוסלמים שלה, מגיעים מרחבי העולם. יש בה פאבים, מסעדות ומועדונים, בהם מותרת שתיית אלכוהול מגיל 21 ומעלה. מדובר לרוב על אלכוהול משובח ומעט יקר יותר מאשר בארץ, אבל אם תקפידו לנהוג לפי הכללים המקומיים, יש להניח שתוכלו להנות מלילה שיכור ושמח במיוחד.

האם מותר לנשים וגברים לבלות ביחד?

גם במקרה הזה, בדובאי מבינים שהתיירים המגיעים מרחבי העולם מעוניינים לבלות בדרכים המקובלות ברחבי העולם ולא להגביל את עצמם לחוקי האסלאם הנוקשים ולכן, מותר בהחלט לבלות ביחד, לרקוד, לדבר וליהנות. 

אבל אסור לשכוח שעדיין מדובר על מדינה שמרנית מאוד ולכן, יש להקפיד על כללי לבוש צנוע יחסית ולהימנע ממגע אינטימי בציבור. להמשך קריאה אודות חיי לילה בדובאי

סגנון בילוי מודרני

בדובאי אוהבים להשקיע ולכן, גם המועדונים והפאבים, המשרתים בעיקר תיירים מחו"ל, מותאמים לסטנדרטים מערביים גבוהים במיוחד. חלק מן המועדונים היוקרתיים יותר, יאלצו אתכם להמתין כמה ימים לפחות, עד שיתפנה להם מקום לארח אתכם. 

אבל ההמתנה משתלמת כי מדובר בסטנדרט באמת יוצא דופן ששוה לחכות לו.

מי שרוצה לבלות בסטנדרט צנוע ונגיש יותר, יכול למצוא את מבוקשו בקלות רבה יותר.

לסיכום, בילוי של כמה ימים בדובאי ודאי לא יספיק לכם כדי לכסות את כל האפשרויות אבל בהחלט יאפשר לכם להשאיר מאחור את השנה המוזרה שעברתם ולצבור חוויות מדהימות, שיחזיקו אתכם עד הביקור הבא. למידע נוסף אודות דובאי

Uncategorized כללי נופש בארץ נופש בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
Rs1 VS Sportsman
בהרבה מאוד ענפים יש היום צורך בכלי רכב תפעוליים. אם זה בחקלאות ואם זה במושבים שם יש פעילות משק. גם...
קרא עוד »
מרץ 04, 2019
טיולים בפאפוס
פאפוס היא עיירה קטנה בחוף הדרומי של קפריסין, הידועה בחופים היפים שלה. הוא הוכרז כאתר מורשת עולמית של...
קרא עוד »
אוק 19, 2022
טיול בחו"ל כמתנה לבת מצווה
עם הגעתה של הנערה לגיל 12, נהוג להעניק לה מתנה מיוחדת, כזו שתשאיר חותם ייחודי, תרגש ותשמח אותה באופן...
קרא עוד »
מאי 22, 2019