כך תבחרו תיקים לטיולים

כך תבחרו תיקים לטיולים

טיולים בחיק הטבע הם מהנים, מאתגרים ובעיקר עושים טוב על הנשמה. בין אם החלטתם לצאת לטיול ספונטני או מתוכנן של יום אחד או יותר, כדאי שתזכרו להכין את כל הציוד הנחוץ לכם למסלול בתוק תיק הטיול שתיקחו אתכם. כיום ניתן למצוא בחנויות המתמחות בשיווק ומכירה של ציוד קמפינג ומחנאות סוגים שונים של תיקים לטיולים, וכדי שתוכלו לבחור את התיק הטוב ביותר עבורכם ריכזנו מידע מפורט בנוגע למבחר תיקים למטייל המוצעים למטיילים בשטח פתוח. 

תיקי טיפוס

מדובר על תיקים ייעודיים למטפסים מתחילים או מקצועיים, שמסלולי הטיול שלהם כוללים הליכה רגלית עד למצוק או הר עליו הם מתכוונים לטפס. תיקי הטיפוס מאופיינים בבד עמיד וחזק עם שרידות גבוהה, נוחות נשיאה ומיקום תאים פרקטיים המעניקים גישה נוחה ומהירה.

תיקי מסע

אלו הם תיקים המיועדים למטיילים שיוצאים למסעות טיול של כמה ימים, ולכן עליהם לסחוב על גבם ציוד רב הנחוץ להם במהלך כל הטיול. המאפיינים של תרמילי מסע מאתר מצוק כוללים ריבוי של תאי אחסון, כתפיות מרופדות וסגירה פרקטית ונוחה המצמידה את התיק לגופו של המטייל, מותנית חזקה המאפשרת לשאת משקלים כבדים ואפשרות להפרדת תאים מהתיק כדי להתאימו להיות תיק יום קל ונוח לנשיאה.

תיקי אופניים

תיקים לאופניים מושלמים לרוכבי אופניים היוצאים לטיולים בשטח כשהם רכובים על אופניהם. לתיקים הללו כתפיות אורטופדיות מאווררות ומרופדות המעניקות נוחות נשיאה במהלך הרכיבה, וכן אביזרים מותאמים לתלייה ונשיאה של ציוד אופניים נלווה כמו קסדה, מחזירי אור, סטיק לייט ועוד. לתיקי האופניים יש גם כיסוי מיוחד נגד גשם, כך שהתיק מוגן גם כמזג האוויר בחוץ גשום.

תיקי מנשא לתינוקות

נוסף לתיקי מטיילים מקצועיים, ניתן למצוא גם תיקי מנשא המיועדים לנשיאת בטוחה ונוחה של תינוקות במהלך מסלול טיול רגלי בטבע. המנשאים הללו עמידים במשקלים של עד 22 ק"ג, ומעניקים מקום מרופד ונוח להושבת התינוק כשיוצאים לטיול.

אהבתם את הפוסט? מוזמנים לשתף אותו עם חברים!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם